Lietajúce hviezdy v mesiaci december.

Od 6.12. do 5.1. vládne mesiac zajac potkana🐀.

Mesačné lietajúce hviezdy🌟 sa usadili v rovnakom paláci ako ročné lietajúce hviezdy preto sa ich sila sa zdvojnásobí.
Takéto zdvojenie hviezd sme tu mali v marci, kedy začala náročná situácia pre všetkých.

Znásobí sa aj priaznivý vplyv hviezd, ale aj ten negatívny. Preto buďte obzvlášť opatrný tí, ktorí máte vstup do domu, bytu vo VÝCHODNEJ časti domu, kde sa nachádza súčasne ročná aj mesačná lietajúca hviezda č 5 !! Táto hviezda je známa ako problémová.

Druhý sektor, ktorý je výrazne oslabený ročnou aj mesačnou hviezdou je JUH.!! Preto sa vyvarujte používaniu týchto časti domu -bytu, hlavne dlhodobej práci, sedeniu, rekonštrukcii, veľkému hluku, ale aj pripravovaniu jedla ( ak je v tých častiach páve kuchyňa).

Tretí sektor, ktorý je tento rok a zároveň aj mesiac problémový je SEVER, kde sa usídlil vplyv hviezdy č. 3 – hviezda hádok a agresivity. Ak máte tendencie sa hádať, stále argumentovať, tak sa vyvarujte používaniu tohto sektoru- časti domu.

Naopak ak má niekto zdravotné problémy a potrebuje posilniť energiu liečenia, nech sa čo najviac zdržiava v JUHOVÝCHODNEJ časti domu, bytu kde je priaznivá hviezda č 6. Môžete v nej užívať vaše medikamenty, alebo si pripravovať zdravé čaje, jedlo medicínu.

Ďalší výborný sektor je SEVEROVÝCHODNEJ časti, kde je biela hviezda pomocníkov č. 1 a inteligencie. Ak potrebujete pomoc od tejto hviezdy, tak pracujte čo najviac v SV.

V ZÁPADNEJ časti, sídli purpurová hviezda č .9, ktorá je nápomocná pri spájaní sa, prezentovaní svojich kvalít. Tí čo potrebujete ešte pred Vianocami predať, ukázať svetu svoje nové projekty, tak využívajte najčastejšie Západnú čas.

SEVEROZÁPADNÁ časť je pod vplyvom hviezdy č. 8., energiu tejto hviezdy je vhodné využiť na investovanie, ak pracujete s financiami, nehnuteľnosťami predajom a chcete podporiť zisky, tak SZ je ten správny sektor na prácu, vstup do kancelárie, podniku, domu, bytu.

V JUHOZÁPADNEJ časti sídli hviezda č. 4, ktorá pomáha vzdelávaniu, štúdiu ale aj milostnému životu. Preto ak hľadáte nového partnera alebo upevnenie vzťahu a máte spálňu práve v JZ časti domu- bytu, tak sa odporúča zdržiavať čo najviac práve tu.

Najviac pocítia zmeny v tomto mesiaci tí, čo sú narodení vo vetve kôň.
Posilňujte svoju imunitu, myslíte pozitívne a začnite sa venovať sebe a rodine o najviac.


S láskou a bez strachu, ktorý sa naokolo šíri to zvládneme 💗

Monika Štanclová
Zakladateľka Klubu metafyziky s Monikou
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.