Som poradkyňa a mentorka techník Čínskej metafyziky. 

Naučím vás ako bývať zdravo a v harmónii s priestorom.

Pomáham ľuďom, vnímať priestor okolo seba inak. Miesto v ktorom bývate a pracujete vplýva na život človeka viac ako si myslíte. Naučím vás techniky a postupy, ktoré pomôžu zistiť potenciál priestoru a následne ich efektívne využívať vo svojom živote pri dosahovaní úspechu a kvalitných vzťahoch.

Monika feng shui

Môj príbeh

Volám sa Monika Štanclová a práca s energiou je mojím poslaním. 

Som profesionálna poradkyňa a pri výbere skvelého priestoru sa sústredím na potreby a zámer mojich klientov. Pomocou techník Feng Shui vás naučím, ako jednoducho a rýchlo vytvoriť prostredie, v ktorom budete efektívne pracovať, vzdelávať sa a vidieť životné príležitosti. Umiestnením pracovného stola v izbe, kde je najsilnejšia vibrácia energie, dokážete rýchlejšie pracovať, prichádzajú nápady, inšpirácie, nový rozhľad a pozitívny mindeset. Táto energia je ako Wi Fi signál na telefón. Ak je energia slabá, tak máte tendencie vidieť veci obmedzene.

15 rokov som žila a pracovala v zahraničí na rôznych miestach. Nakoľko som často menila bydlisko, tak som si uvedomila, že za každou zmenou priestoru nastali aj zmeny v mojom živote. Niekedy to boli zmeny na úrovni vzťahov osobných alebo pracovných, prichádzali úspechy, ale aj pády. No až keď prišli aj zdravotné problémy som začala pátrať po tom, čo môže byť toho príčinou. Vtedy som sa začala intenzívnejšie zaoberať energetikou prostredia a jeho vplyvu na môj život. 

Po príchode na Slovensko som si nový priestor na bývanie hľadala už podľa mojich znalostí techník Feng Shui. Byt v ktorom bývam mi pomohol naplno naštartovať podnikateľskú kariéru, ľahšie sa učíme novým veciam, dokážem efektívne pracovať niekoľko hodín denne. Už nepociťujem únavu a vyriešili sa aj moje problémy so vzťahmi. Ja a moja rodina sa cítime v našom byte veľmi dobre a vždy sa tešíme domov.

Moji učitelia

Joey Yap

Joey Yap - Malajzia

Howard Choy - Nemecko

Zhongxian Wu - Švédsko

Moja vízia

Naučím vás ako správne využívať potenciál priestoru, v ktorom bývate a pracujete na základe techník Feng shui. Ukážem vám aj ako spoznať vaše silné stránky, talenty, predispozície pomocou techniky BaZi, ktoré vám pomôžu pochopiť do ktorej pozícii sa hodíte, na čom popracovať a sa zamerať, aby ste sa vedeli rýchlejišie v živote uplatniť.  

Už 8 rokov úspešne pracujem na projektoch domov, bytov, obchodných priestorov, kde spolu s predstavami klientov vytvárame harmonické a vitálne prostredie na bývanie a podnikanie.  

Veľmi rada sa podelím s vami o svoje znalosti a skúsenosti. Chcem ukázať riešenia, no podstata nie je ľudí kŕmiť informáciami, ale naučiť používať tieto znalosti v reálnom živote.