Služby

" Pomôžem vám nájsť správny priestor a vytvoriť v ňom harmonické a zdravé bývanie."

Feng Shui-poradenstvo

Chystáte sa postaviť nový dom, kúpiť, prenajať alebo zrekonštruovať priestor na bývanie? Rada pomôžem pri výbere toho správneho miesta pre vás. Zhodnotíme jeho najsilnejšie časti a ukážem vám ako tento potenciál využívať naplno. Výsledkom bude zdravý a harmonický priestor.
Viac informácií →

BaZi- mapa človeka

Bazi je metóda starej čínskej taoistickej vedy a čínskej metafyziky, ktorá sa zameriava na spoznanie kvalít a charakteru človeka. Na základe osobnej mapy (4 pilierov osudu), ktorá vzniká prvým nádychom človeka na svet v okamihu jeho narodenia.
Viac informácií →

Klub metafyziky s Monikou

Priestor, ktorý ponúka najnovšie informácie pre váš rast a rozvoj. Spoločne budeme riešiť problémy, zdieľať informácie a úspechy, ktoré ste dosiahli pomocou rôznych techník Feng shui, čínskej astrológie. Výber správnych dní na začatie dôležitých aktivít.
Viac informácií →

Online kurzy

Naučím vás ako pomocou manipulácie energie v priestore dokážete rýchlejšie rozpoznať príležitosti, inšpirácie pre svoju prácu a pomocou týchto energií pozdvihnúť svoj osobný/spoločenský život, vzťahy, finančné možnosti, zdravie, kariéru/biznis...
Viac informácií →
Ebook 7 tipov o feng shui

Stiahnite si E-book zdarma

7 tipov ako vytvoriť harmonické a zdravé bývanie

Domov má vytvárať oázu pohody a harmónie, kam sa budete radi vracať.
Súhlasíte? Ja súhlasím a chcem vám ukázať, ako si ho taký môžete sami
vytvoriť, pretože okolie a bioenergia má veľký vplyv na život. V tomto krátkom ebooku nájdete tipy a rady ako si správne taký priestor vybrať. Pomôže vám na ceste k efektívnemu využívaniu priestoru a vyriešeniu vašich problémov.

Čo sa v E-booku dozviete?

Praktické tipy a rady ako začať tvoriť zdravý domov.

Harmonický domov

Ako si správne vybrať lokalitu a priestor na bývanie? Čo je dôležité pri hľadaní vlastného bývania? Na čo klásť dôraz a na čo si dávať pozor pri kúpe domu, kúpe pozemku alebo výbere prenájmu priestoru?

Informácie

Dozviete sa ako zistiť potenciál priestoru a zároveň si podľa toho vytvoriť harmonický domov. Ktoré časti sú dôležité pre zdravé bývanie. 4 hlavné piliere priestoru sú vstup, sporák, spálňa a kuchyňa.

Inšpirácie

Čo je potrebné vedieť ešte pred tým, ako si začnete zariaďovať? Priestor, v ktorom bývate vás ovplyvňuje viac, ako si myslíte. Za vašimi úspechmi a neúspechmi je niečo viac ako len “šťastie” alebo “smola”.

o autorke

Monika Štanclová

Som profesionálna poradkyňa a pri výbere skvelého priestoru sa sústredím na potreby a zámer mojich klientov. Pomocou techník Feng Shui vás naučím, ako jednoducho a rýchlo vytvoriť prostredie, v ktorom budete efektívne pracovať, vzdelávať sa a vidieť životné príležitosti. Umiestnením pracovného stola v izbe, kde je najsilnejšia vibrácia energie, dokážete rýchlejšie pracovať, prichádzajú skvelé nápady, inšpirácie, dostanete nový rozhľad a pozitívny mindset. Táto energia je ako Wi Fi signál na telefón. Ak je signál slabý, tak sa nikde nedovoláte. Tak je to aj s energiu v priestore, ak je jej málo, tak máte tendencie vidieť veci obmedzene.

Monika - e- book feng shui