BaZi - mapa človeka

Čo je Ba ZI a ako pomáha v personalistike?

BaZi je metóda starej čínskej taoistickej vedy a čínskej metafyziky, ktorá sa zameriava na spoznanie kvalít a charakteru človeka.

Na základe osobnej mapy (4 pilierov osudu), ktorá vzniká prvým nádychom na svet v okamihu vášho narodenia, získate jedinečné schopnosti a talenty, ktoré môžete rozvíjať. 

feng shui harmonia

Čo získate

  • Na základe osobnej mapy (4 pilierov osudu), ktorá vzniká prvým nádychom na svet v okamihu narodenia si prinesiete jedinečné talenty, potenciál, ktorý môžete rozvíjať. Zakladá sa na postavení planét a hviezd vo výnimočnom okamihu príchodu na tento svet. Základom tejto metódy je presná hodina, deň, mesiac a rok narodenia v spojitosti s miestom. 
  • V dnešnej dobe je táto metóda používaná na to, aby človeku pomohla v sebapoznaní, seba pochopení a následnej práci na svojich vrodených kvalitách. Technika BaZi nazývaná ako 4 piliere osudu alebo 8 charakterov človeka.
  • BaZi - mapa, objasňuje základné konštitučné materiály človeka, vaše predispozície, talenty, výnimočnosť, charakter, silné a slabé stránky vnútorného JA, schopnosti vytvárať a nadväzovať vzťahy, potenciál kariérneho rastu, správanie sa navonok a prejavy vašej podstaty.
  • To všetko je prepojené s časovými vplyvmi každého človeka. Cez rozbor BaZi je možné odčítanie – predvídanie javov (priebehu života), určenie vašich priaznivých období a ich priebehu. Na základe súhrnu statických a dynamických častí si dokážete naplánovať aktivity, ktoré vám pomôžu pri postupe v práci, pri osobných záležitostiach, pri dosahovaní úspechu vo všetkých oblastiach života.

BaZi - mapa človeka

ročný rozbor BaZi
Aký potenciál prináša rok vodného Zajaca 2023 a ako ho môžete čo najefektívnejšie využiť? V rozbore sa zameriam na aktuálne ročné vplyvy energií. Doba sa zmenila a s ňou aj vaše plány a sny. Ako využiť praktické rady v osobnej alebo pracovnej oblasti na dosiahnutie úspechu, rastu, finančného posunu. To všetko môžete zistiť, ak si objednáte ročný rozbor.
40,-€ / osoba
BaZi mapa človeka
Riešite prácu a neviete či je ten správny čas sa posunúť na inú pozíciu? Napĺňa vás to čo robíte, alebo máte vášeň a nadšenie pre niečo iné, no neviete či je to tá správna cesta? Trápi vás vzťah, nedostatok financií, zasekli ste sa na životnej križovatke a neviete ktorým smerom ísť? Objednajte si konzultáciu a zistite čo je váš skrytý potenciál a ako ho využiť.
40,-€ / hodina
drak v čínskej astrológii
Dňom narodenia si beriete určitý potenciál, talenty, charakter, ale aj výnimočnosť. Komplexná analýza podľa čínskej astrológie, ktorá vyplýva z dátumu narodenia. Cez rozbor BaZi je možné odčítanie – predvídanie javov, určenie jeho priaznivých období a jeho priebehu. Na základe súhrnu statických a dynamických častí daného človeka.
129,-€ / osoba

BaZi podrobná mapa života

Zasekli ste sa na jednom mieste a potrebujete nájsť nový impulz na životnú zmenu? V tomto krátkom videu sa dozviete na čo slúži rozbor podľa čínskej astrológii, ako vám pomôže pri hľadaní silných stránok a strytých talenov. Pomocou tejto techniky som zistila čo je mojím životným poslaním. Chcete aj vy poznať osobné smerovanie a či je šťastie na vašej strane? 

BaZi- veľký osobnostný rozbor 

Na základe čínskej metafyziky, konkrétne techniky BaZi, sa môžeme dozvedieť akú mapu života - otlačok našej reality si vyberieme dňom, kedy vstúpime do tejto reality. 

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Referencie od klientov:

Konzultácia na techniku BaZi slúži ako pomôcka pre človeka, ktorý sa chce posunúť o krok vpred vo všetkých oblastiach života. A práve to som potrebovala, pretože som sa cítila zaseknutá na jednom bode. Z tabuľky sa podľa môjho dátumu narodenia dali vyčítať silné a slabé stránky, môj vplyv na okolie a taktiež moje smerovanie v živote (dokonca na viac rokov dopredu). Na slabých stránkach musí človek začať pracovať, aby ich eliminoval. Silné stránky je potrebné viac prehlbovať. Z tabuľky sa dalo zistiť aj to, aký silný vzťah mám s rodičmi, partnerom, alebo kedy si založím kariéru, bude svadba, či kedy môžem očakávať dieťa. Zatiaľ to sedí, tak uvidíme, či sa aj ostatné veci sa časom ukážu. Aj toto som zistila vďaka konzultácii so skvelou Monikou, ktorej za to nesmierne vďačím a verím, že toto nebola naša posledná konzultácia. 🙂
Dianaadministratívny pracovník