Ebook 7 tipov

Bezplatný E-book pre tých, ktorí riešia svoje bývanie.

Ako si SPRÁVNE vytvoriť priestor pre zdravé a harmonické bývanie.

V tomto E-booku nájdete rady a tipy ako si nájsť, správne miesto pre bývanie. Aké časti domu - bytu, sú dôležité a prečo je spálňa jedným z hlavných pilierov domu?

Získate najnovšie informácie a tipy ako využívať priestor. Naučte sa efektívne pracovať s priestorom a vidieť príležitosti, ktoré vám pomôžu v dosahovaní skvelých výsledkov.

Praktické tipy a rady ako si vytvoriť zdravý domov.

Čo sa v E-Booku dozviete?

Harmonický domov

Ako si správne vybrať lokalitu a priestor na bývanie? Čo je dôležité pri hľadaní vlastného bývania? Na čo klásť dôraz a na čo si dávať pozor pri kúpe domu, kúpe pozemku alebo výbere prenájmu priestoru?

Informácie

Ako zistiť potenciál priestoru a zároveň si podľa toho vytvoriť harmonický domov. Ktoré časti priestoru sú dôležité pre zdravé bývanie? 4 hlavné piliere sú vstup, sporák, spálňa a kuchyňa.

Inšpirácie

Čo je potrebné vedieť pred tým, ako začnete zariaďovať? Priestor, v ktorom bývate vás ovplyvňuje viac, ako si myslíte. Za úspechmi a neúspechmi človeka je niečo viac ako len “šťastie” či “smola”.

Jednoduché kroky

Najdôležitejšie je začať. Malými krokmi a poznaním, že energia okolia vplýva na našu psychiku a pomocou správneho nastavenia dokážete dosiahnuť úspechy vo svojom živote. Preto začnite hneď teraz.

Monika Štanclová

Som profesionálna poradkyňa a pri výbere skvelého priestoru sa sústredím na potreby a zámer mojich klientov. Pomocou techník Feng Shui vás naučím, ako jednoducho a rýchlo vytvoriť prostredie, v ktorom budete efektívne pracovať, vzdelávať sa a vidieť životné príležitosti.

Umiestnením pracovného stola v izbe, kde je najsilnejšia vibrácia energie, dokážete rýchlejšie pracovať, prichádzajú skvelé nápady, inšpirácie, dostanete nový rozhľad a pozitívny mindset. Táto energia je ako Wi Fi signál na telefón. Ak je signál slabý, tak sa nikde nedovoláte. Tak je to aj s energiou v priestore, ak je jej málo, tak máte tendencie vidieť veci obmedzene.

Monika - e- book feng shui