Klub metafyziky s Monikou

Miesto, kde môžeme spolu rásť, vzdelávať sa a vzájomne sa  podporovať.

Vstup len pre  členov klubu

Registrácia pre nových

Čo ponúkam?

komunita

nadšenci, ktorí sa zaujímajú o techniky Feng Shui, Qimen a Bazi

vzdelávanie

učenie a spoznanie rôznych techník čínskej metafyziky

živé prenosy

pravidelné stretnutia s najnovšími informáciami

darčeky

extra bonusy pre všetkých členov v skupine

priateľstvo

možnosť stretnúť nových ľudí rovnako naladených

Inšpirácie

zdieľanie znalosti, rady, tipy a vzájomná podpora

pozvánky

živé workshopy a stretnutia na aktuálnu tému

otázky a odpovede

pomoc pri riešení problémov v rôznych oblastiach života

Čo získate

Technika lietajúcich hviezd

Mesačný výklad lietajúcich hviezd v priestore a ako ich využiť v praxi.

Týždenné rozbory

Výklad energií prichádzajúceho týždňa, jeho použite v bežnom živote na plánovanie aktivít.

Technika Qimen

Praktické použitie techniky Qimen, manifestácie na podporu vašich želaní.

Rozhovory

1x do mesiaca sa stretneme online, kde sa budem venovať jednej z aktuálnych tém.

Aktivácia priestoru

Praktické rady ako robiť aktiváciu na podporu hojnosti, zdravia, riešenia problémov..

Video príspevky

Návody ako pomocou jednoduchých trikov využiť potenciál domu.

Technika Bazi

Spoznajte svoju osobnosť podľa osobnej mapy, aké danosti a talenty v sebe ukrývate.

Motiváciu na každý deň

Podporu a motivačné príspevky, ktoré vám pomôžu využiť každý deň naplno.

Novinky

Informácia o najnovších kurzoch, seminároch, webinároch a iných aktivitách.

Podporu

Vzájomnú pomoc a podporu aj od ostatných členov klubu pri riešení vášho problému.

Darčeky a zľavy

Každý člen klubu získa extra zľavu z platených programov, malé prekvapenia a darčeky.

Výzvy

Výzva na každý mesiac, ktorá vám pomôže pri napredovaní a plnení si svojich tajných želaní.
feng shui harmonia

Monika Štanclová

Kto vás povedie

Som profesionálna poradkyňa a pri výbere skvelého priestoru sa sústredím na potreby a zámer mojich klientov. Pomocou techník Feng Shui vás naučím, ako jednoducho a rýchlo vytvoriť prostredie, v ktorom budete efektívne pracovať, vzdelávať sa a vidieť životné príležitosti.

Umiestnením pracovného stola v izbe, kde je najsilnejšia vibrácia energie, dokážete rýchlejšie pracovať, prichádzajú nápady, inšpirácie, nový rozhľad a pozitívny mindeset. Táto energia je ako Wi Fi signál na telefón. Ak je energia slabá, tak máte tendencie vidieť veci obmedzene.

Ukážem vám ako vnímať priestor a energiu okolia inak. Mojou víziou je zdieľať svoje znalosti a poznatky z tejto krásnej vedy spolu s vami. Poďme si navzájom pomáhať pri dosahovaní úspechov, v hľadaní nových príležitosti a možností. 

Pomôžem vám spoznať silné stránky, talenty, cez techniku BaZi. Podľa životnej mapy dokážete pochopiť, ktorá pracovná pozícia je pre vás vhodná, na akú vlastnosť sa zamerať, aby ste sa vedeli rýchlejišie v živote uplatniť.  

Členstvo v Klube 

  • Najnovšie informácie a novinky v oblasti metafyziky
  • Živé prenosy priamo vo vašej obývačke
  • Rozbory a výklady na nastávajúce obdobie
  • Dátumy na aktiváciu priestoru
  • Odpovede na otázky ohľadom používania techník
  • Pomoc pri vytváraní harmonického domova
  • Mnoho zaujímavosti, ktoré nebudú zdieľané verejne

Členstvo:

1 mesiac

10,-€

Prístup do klubu metafyziky s Monikou na 1 mesiac

Členstvo:

3 mesiace

30,-€

Prístup do klubu metafyziky s Monikou na 3 mesiace

Členstvo:

6 mesiacov

50,-€

5+1 mesiac zdarma

Prístup do klubu metafyziky s Monikou na 6 mesiacov

Členstvo:

1 rok

100,-€

10+2 mesiace zdarma

Prístup do klubu metafyziky s Monikou na 1 rok

Čo hovoria na klub členovia?

Monika je úžasná žienka, ktorá rozumie tomu čo robí a je pre túto prácu absolútne zanietená❤️. Preto som neváhala prihlásiť sa do jej klubu Metafyziky. Podľa jej týždenných rozborov si ladím týždeň a učím sa aj techniky aj keď som začiatočník🙂. Kedykoľvek mám prístup do klubu a nájdem si tam prekvapivé informácie👍.
Božena Kormendyováekonóm - účtovník
KLUB je skvelý a slúži ako "motivátor" plánovania a zároveň ako nástroj proti "prokrastinácii". Najviac som si zamilovala manifestácie - pretože odpovede mi chodia rýchlejšie ako som si myslela, že je možné, a tak jasne, že explicitnejšie ani nemôžu. Odporúčam vrelo každému, kto je ochotný na sebe pracovať a v tejto dobe obzvlášť. Veľká vďaka za členstvo 🙂
Slávka Lászloporadca v oblasti kozmetiky
Klub bol skvelá voľba. Chcem sa poďakovať Monika za videa, ktoré pripravuješ do klubu. Podľa nich si plánujem dôležité pracovné stretnutia a aktivity, ktoré prinášajú veľmi dobré výsledky. Sú veľmi prospešne a rada sa dozviem nové veci aj ohľadom techniky feng shui nakoľko moja predajňa, Kúpeľňové štúdio S, je riešená a usporiadaná podľa techník Feng shui. Na základe videí viem ako pracovať efektívne s priestorom v ktorom pracujem. Ďakujem a verím, že budeš pokračovať aj do budúcna... 🙂.
Slávka VojtkováKúpeľňové štúdio S - konateľka
Mila Monika, som veľmi rada, že mi osud doprial stretnúť takú úžasnú, empatickú a šikovnú osôbku, ako ste Vy. Vaše videa robíte s láskou a plným nasadením. A keď aj človek zúfa nad svojim životom, po pozretí si Vašich videí, dostanem vždy chuť do svojho života a práce. Monika, ďakujem, že som Vás v mojom živote stretla. Ste veľmi usilovná a šikovná babulka. Cmuuk Ako vysokoškolsky pedagóg si veľmi cením usilovných a vzdelávajúcich sa ľudí.
Daniela Sivašovávysokoškolský pedagóg
Vďaka Klubu si každým týždňom postupne prehlbujem moje ,,metafyzikalne" vedomosti, úprimne povedane je to v súčasnosti moja psychohygiena. Pre mňa zatiaľ najviac obohacujúce sú mesačné rozbory, púšťam si ich aj niekoľko krát. A taktiež video 10 duchovných prebudení v roku 2021 - aplikovala som už na celú rodinu a najbližších priateľov, nakoľko presne to čo im vychádza v súčasnej dobe riešia. Pre mnohých je to neuveriteľné, že to naozaj tak sedí, niekedy na mňa pozerajú ako na čarodejnicu s vešteckou guľou :). Som veľmi rada, že som sa do toho pustila a neľutujem ani jeden cent a ani jednu minútu čo pri videách strávim. ĎAKUJEM Monika
Eva Michálkovámamina na plný úväzok
Moniku poznám uz nejaký ten týždeň, pamätám si ako dnes na prvý rozbor, ktorý mi robila, bol pre mňa ako španielska dedina 😅. Práve tento moment bol spúšťačom toho že ma metafyzika začala zaujímať čoraz viac...Postupne som si osvojovala rady a hlavne som pochopila jednu zásadnú vec, že Feng shui nieje o žabách a iných predmetoch rozostavaných po dome, ktoré sú len reklamný prostriedok na vyťahovanie peňazí z ľudí. Som nesmierne rada, že sa Monika rozhodla pre vytvorenie klubu ktorého som členom a vďaka jej usmerneniam a radám si onedlho začnem plniť môj životný sen o ktorom Vám ešte teraz veľa neprezradím.
Marianna SvrčekováMerry Bakery
Veľmi pekne ďakujem za klub a za tvoj trpezlivý a vysvetľujúci prístup. Skutočne stačí POČÚVAŤ a spraviť to, čo vravíš 🙂 Krásny príklad MANIFESTÁCIA, v každom videu si hovorila, že musíme dať jasný zámer toho, čo chceme. A prvé manifestácie, ktoré som robila - bez prípravy, som si hovorila, veď viem, čo chcem, tak prečo, sa nič nedeje? Až prišiel 10.apríl a ja som k manifestácii pristúpila zodpovedne a vopred som si premyslela, čo presne chcem. Napísala som si to na papier, skontrolovala a pri manifestácii už "len" precítene prečítala. A potom...som bola BDELÁ, čo sa týka odkazov 🙂 Manifestovala som si náš nový dom. A čo sa stalo? "Náhoda" ma priviedla do lokality, nad ktorou sme ani nepremýšľali. Zistili sme, že je tam nová výstavba domov, ktorý spĺňa všetky mnou zadefinované požiadavky. 22.4. sme podpísali rezervačnú zmluvu a dnes už máme aj kupcu na náš byt 🙂 To, že je tam škola pre deti, ktorá rovnako spĺňa všetky moje požiadavky na vzdelanie, je už len krásnym bonusom 🙂 Takže za mňa obrovské ĎAKUJEM a už teraz sa teším na projekt nášho domčeka z tvojho pohľadu.
Eva Gromová OstrožovičováSprievodca svetom financií
Milá Monika, srdečná vďaka za super konzultáciu. Posunula ma v pohľade na seba a aj zmenila môj pohľad na určité veci v mojom živote. Jedno z mojich najlepších rozhodnutí bolo vstúpiť do klubu. Nielenže je plný informácií, ale aj pomáha v každodennom živote a posúva ma dopredu. Každé jedno z videí mi pomáha spoznať seba samu, pochopiť svoje konanie a tým ho zároveň aj meniť - dúfam že k lepšiemu. V každom jednom videu som sa našla. Napr. keď som odložila kačky a žabky, až sa mi uľavilo, som pilar - a naozaj veľa rozprávam, našla som sa aj vo videu o špirále negatívnych emócií -a takto by som mohla pokračovať a opisovať každé jedno video, či živé vysielanie, na ktoré sa vždy veľmi teším. Svoj pracovný život sa snažím na maximum organizovať podľa týždenných rozborov, využívam časovanie ktoré mi pomáha pri riešení ťažších úloh - a mám super výsledky.
Erika Kakášovásociálny pracovníčka
Do úžasného klubu s Monikou som mala možnosť nahliadnuť vďaka výhre v Decembri minulého roka kedy sa mi splnilo jedno z mojich želaní. Získala som mesačný vstup zdarma. Odvtedy už ubehlo zopár mesiacov a ja sa vďaka týmto skvelým informáciám neustále vzdelám, plánujem, manifestujem... Chcem sa touto cestou POĎAKOVAŤ Monike za všetky hodnotné informácie, skvelé videá, ktoré pripravuje do klubu a odporúčam každému kto má chuť vzdelávať sa a posúvať vpred. Želám veľa spokojných klientov.
Mgr. Darina SaturyováSprievodkyňa v oblasti Vedomej výživy